Відстань між двома селами 48 км . З одного села їхав велосипедист. Одночасно назустріч йому з

іншого села виїхав гусеничний трактор. Швидкість велосипедиста 14 км/год, а трактора 10 км/годю Через скільки годин вини зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Мокаев Руслан.
14+10=24(км)-они проедут за час 24+24=48(км)-за 2 часа Встретятся через 2 часа