Помогите решить......у фермера на складi було 72 ц жита i 54 ц кукурудзи. До млина фермер пiдвiз

2/3 всього маси зерна. Скiльки цетнерiв зерна залишилося у фермера?

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Костян.
72+54=126(ц)-всего было
126:3*2=84(ц)-это 2/3 от всего
126-84=42(ц)-остаток