Якби було 4 корови - залишилося 2,8т. сіна, якби було 7 корів - не вистачило 0,8т. сіна. Скільки

тонн сіна з"ідає одна корова?

Ответы на вопрос

Отвечает Бероева Лиза.
Нехай одній корові потрібно - х  тонн сіна, тоді складаємо рівняння:
4х+2,8=7х-0,8
3х=3,6
х=1,2 (т) - потрібно одній корові;
4*1,2+2,8 =7,6 (тонн) сіна було