знайдіть значення виразу1)2а+2b,якщо a+b=1843;2)x*3+y*3,якщо x+y=507


Ответы на вопрос

Отвечает Шестакова Софья.
2а+2b=2(а+d)=2*1843=3686
x*3+y*3=3(x+y)=3*507=1521