Допоможіть будь ласка розв'язати рівняння:(15000-y)*4-9000=27000 НАГОРОДА ЧЕКАЄ ТОГО ХТО ВИРІШИТЬ!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Аветисян Давид.
(15000-у)*4-9000=27000
60000-4у-9000=27000
4у=60000-9000-2700
4у=48300
у=48300:4
у=12075
проверка
(15000-12075)*4-9000=27000
2925*4-9000=27000
11700-9000=27000
27000=27000