Перша труба наповнює бассейн за 4 год а друга за 6 год за який час обидві труби заповнять бассейн

якщо будуть відкрить одночасно!? Сочно плиз.

Ответы на вопрос

Отвечает Касперская Анна.
1:4=1/4 частину наповнює перша труба за 1 годину
1:6=1/6 частину наповнює друга труба за 1 годину
1/4+1/6=5/12 частин наповнюють разом за 1 годину
1:5/12=12/5=2,4 години=2 години 24 хвилини
======================================