Маса автомобілів таврія ланос і ніва разом 4120кг.яка маса кожного окремо, якщо маса таврії і

ланоса 2020 кг, а маса ланоса і ніви 3460

Ответы на вопрос

Отвечает Майборода Елизавета.
Три неизвестных - составляем три уравнения.
Т+Л+Н = 4120
Т+Л = 2020
Л+Н= 3460
Решаем подстановкой
Т+3460=4120
Т=4120-3460 = 660
Л=2020-Т = 1360
Н= 3460-Л =2100
Проверяем: 660+1360+200 = 4120
Все правильно.