Пірати назбирали 2058 золотих монет і розклали іх порівну в мішечки. 58 мішечків вони закопали під

пальмами, а інші 89 мішечків - сховали в печері. Скільки монет пірати закопали під пальмами? задача 2. Митрофан розклав 704 марки в альбомі по 22 марки на сторінку. Скільки сторінок альбому заповнив Митрофан.

Ответы на вопрос

Отвечает Сажнева Мария.
1)
Дізнаємося скільки усього мішечків:
58 + 89 = 147
Дізнаємосяскільки монет у кожному мішечку:
2058 / 147 = 14
Дізнаємося скільки монет у 58 мішечках під пальмою:
14 * 58 = 812

Відповідь: 812 золотих.

2)
Розділимо кількість усіх  марок на кількість  марок на одній сторінці:
704 / 22 = 32

Відповідь: 32 сторінки.
Отвечает Будаев Руслан.
Надо узнать сколько всего мешочков 58+89=147 а теперь узнать сколько монет в мешочке 2058:147=14 значит в мешочке 14 монет и узнать сколько закопали  58х14=812 монет   и 2 задача  704:22=32  заполнил сторинок