Зменшуване збільшили на 2. Як треба змінити від*ємник,щоб різниця-1 зменшилася на 12; 2) збільшлася

на 6; 3) збільшилася на 2; 4) не змінилася?

Ответы на вопрос

Отвечает Ярочкина Кристина.
Щоб різниця зменшилася на 12, треба від"ємник збільшити на 12
25-3=22
25-(3+12)=25-15=10
22-10=12
Щоб різниця збільшилася на 6, треба від"ємник зменшити на 6
30-14=16
30-(14-6)=30-8=22
22-16=6
Щоб різниця збільшилася на 2, треба від"ємник зменшити на 2
10-7=3
10-(7-2)=10-5=5
5-3=2
Щоб різниця не змінилася, треба від2ємник збільшити або зменшити на 0
8-3=5
8-(3-0)=8-3=5