Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника, якщо його основа дорівнює 12 см, що на 40 мм більше за

бічну сторону.

Ответы на вопрос

Отвечает Леликов Александр.
Боковая сторона 12-4=8см
р=8+8+12=28см
40мм=4см