Спростити вираз 412+k+158,обчислити його значення при k=349.


Ответы на вопрос

Отвечает Шибеко Уля.
412+349+158=919
Ответ:919

Отвечает Бизяева Катя.
Спростимо вираз 412+k+158

412+k+158 = 570+k  , при значенні k=349
570+349 = 919 

Відповідь на дане завдання 919