589 бірлігінен тұратын санды жаз . Сол санды рязрядтық қосылғыштардың қосындысына жікте . Осы

санмен көршілес сандардың əрқайсысын разрядтық қосылғыштардың қосындысы түрінде жаз.

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилюк Юлия.
589=500+80+9
859=800+50+9
985=900+80+5
598=500+90+8