У магазин привезли 7 т 950 кг крупів. Першого і другого дня продали 4 т 570, а другого і третього-

5 т 680 кг. Скільки кілограмів крупів продавали кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Хусаинов Лёша.
1)7950-4570=3380 кг третього дня
2)7950-5680=2270 кг першого дня
3)4570-2270=2300 кг другого дня
================================================