Оксанка купила R коробок цукерок по 38 грн і 5 шоколадок по 9 грн. Яка вартість покупки? Склади

вираз і знайди його значення, якщо R=2? Помогите!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Андрияненкова Татьяна.
Вартість цукерок
2×38=76грн
вартість шоколадок
5×9=45грн.
вартість всієї покупки
76+45=121грн.

можна і так:
(2×38)+(5×9)=76+45=121грн.