За 4 години велосипедист 48 км, а мотоцикліст за 3 години - 180км. У скільки разів швидкість

велосипедиста менша, ніж швидкість мотоцикліста ? На скільки швидкість мотоцикліста більша, ніж щвидкість велосипедиста?

Ответы на вопрос

Отвечает Венедиктов Костя.
1)48:4=12(км/ч) — скорость велосипедиста.
2)180:3=60(км/ч) — скорость мотоциклиста.
3)60:12=в 5 раз скорость велосипедиста меньше, чем скорость мотоциклиста
4)60-12=на 48 км/ч скорость мотоциклиста больше, чем скорость велосипедиста.