Город форму квадрата, периметр якого 360м. Чому дорівнює площа квадрату?


Ответы на вопрос

Отвечает Вернер Александра.
360:4=60 (м) довжина сторони квадрата
60*60=3600 (м²) площа квадрата
Відповідь: 3600 м²