У баку авто було 16л бензину.Водій залив ще 36л.На поїздку в село вистачило цього бензину,при цьому

на кожні 10км шляху витрачалочя 2л бензину.Яку відстань проїхало авто? Розв"яжи задачу двома способами

Ответы на вопрос

Отвечает Шемякина Дарья.
16+36=52 л всего бензина
52/2=26 л на каждые 10 км
26*10=260 км проехал
2 способ
16+36=52 л
52*10=520 км
520/2=260 км