Довжина вулицi 800м, а ширина -15м. Её заасфальтували. На кожнi 100 м2 пiшло 3 т асфальту. Скiльки

всього тонн асфальту пiшло на покриття вулицi? Допоможiть будь ласка. Срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Маньков Кирилл.
S = 800*15 = 12000 м²

100 м²  -   3 т
12000 м²   -  х  т
х = (12000*3)/100 = 360 т