тілр рухається за законом S(t)=1/4t4+1/3t3-7t+2. знайти прискорення через 2 секунди після початку

руху

Ответы на вопрос

Отвечает Рябов Роман.

...........................................................................................


Отвечает Колодяжный Влад.

S (T) = 1\4T^4 + 1\3T^3 - 7T + 2

S (2) = 1\4*2^4 + 1\3*2^3 - 14 + 2

S (2) = 4 + 8\3 - 12

S (2) = - 8 + 8\3

S (2) = (-24 + 8) \ 3 = - 16\3 = - 5.33