Периметр прямокутника дорівнює 6дм8см,одна з його сторін на 1дм 6см менша від іншої.Знайдіть площу

цього прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Новак Константин.

Довжина - хсм

ширина -(х-16)см

Р=68см

Р=(а+в)*2

(х+х-16)*2=68

2х-16=68:2

2х-16=34

2х=34+16

2х=50

х=25(см) - довжина 

25-16=9(см) - ширина

S=a*b

25*9=225(cм2) - площа прямокутника