Здравствуйте пожалуйста помогите мне решить задачу мне нужно срочноозв’яжизадачу. Протягом місяця

трьома поштовими машинами перевезли 7046 посилок. Першою і другою машинами перевезли разом 3442 посилки,а другою і третьою— 4315 посилок.Скільки посилок перевезли кожною машиною окремо? 2.Розв’яжи задачу. Для конструкторів придбали 70 кулькових ручок,по 8 грн кожна,і 60маркерів, по12грнкожен.На скільки більше гривень заплатили за маркери,ніж за ручки?

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Юлия.
7046 - 3442 = 3604 ( посылок ) третьей машиной 
7046 - 4315 = 2731 ( посылок ) первой машиной 
7046 - ( 3604 + 2731 ) = 7046 - 6335 = 711 ( посылок ) второй машиной 
------------------------
8 * 70 = 560 ( грн ) стоимость всех ручек 
12 * 60 = 720 ( грн ) стоимость всех фломастеров 
720 - 560 = 160 ( грн ) Ответ