Які цифри треба записати замість "зірочок",коли відомо,що остача-найбільша з можливих? *1:9=7

(ост.*)

Ответы на вопрос

Отвечает Зиновина Ольга.
*1:9=7 (ост.*)
ост.=8
9*7+8=71

71:9=7 (ост.8)