Сума довжин усіх ребер прямокутного паралелепіпеда дорівнює 96 см,д вва його виміри-7см і 12

см.Знайдітьтретій вимір паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Богдан.
(96 - (7 + 12) * 4) : 4 = (96 - 19 * 4) : 4 = 24 - 19 = 5 (см).
Проверка: (7 + 12 + 5) * 4 = 24 * 4 = 96 (см)

Ответ: третье измерение прямоугольного параллелепипеда 5 см .