У цистерні було 360л бензину. Після того як використали кілька літрів бензину, в ній залишилося ще

274л. Скільки літрів бензину використалиРозв'яжи задачу склавши рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Данил.
Было: 360л, использовали: х, осталось: 274л.
360 - х = 274
х = 360-274  = 86л
Отвечает Омар Сейлхан.
Нехай х літрів використали. Тоді (360-х)л. залишилось. Складемо рівняння.
360-х=274
х=360-274
х=86
Відповідь 86 літрів.використали.