На першій ділянці в 5 разів більше саджанців, ніж на другій. З першої викопали 50, а на другу

посадили 90. Стало порівну. Скільки було на кожній ділянці спочатку? Решите пж Очень надо. Решить не могу, реву-_-

Ответы на вопрос

Отвечает Сиротина Лиза.
На второй - обозначим через Х.
Тогда можно написать выражение.
5*Х - 50 = Х + 90 - пересадили и стало поровну.
Упрощаем
4*Х = 90 + 50 = 140
Х = 140 : 4 = 35 шт - на второй -  ОТВЕТ
35*5 = 175 шт - на первой - ОТВЕТ