Тік төртбұрыштың жер телімінің ені 240,8м бұл оның ұзындығының 28%-індей. Тік төртбұрыштың жер

телімінің ауданы неше гектар? Жауабын 0,1-ге дейін дөңгелектеу керек өтінем сіздерден шығарып беріңіздерші алдын-ала рахмет айтамын

Ответы на вопрос

Отвечает Мандаринка Маринка.

240,8 - 28%
x   - 100%
x= 240,8*100/28=860
S=a*b=860*240,8=207088=20,7