Обчисліть площу квадрата якщо його периметр дорівнює периметру прямокутника зі сторонами 10 см і 12

см

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Елизавета.
Периметр прямокутника Р= 2(а +b), Р = 2(10 +12) = 44 (см)
Периметр квадрата Р = 4а, а =Р : 4, а = 44 : 4 = 11 (см)
Площа квадрата S = a², S = 11² = 121 (см²)
Відповідь: 121 см²