Яблук було-60% всіхГруші-25% всіхСлив-решта,45 кгвсього не відомо..знайти скільки окремо

яблук,груш,слив

Ответы на вопрос

Отвечает Шмаков Артём.

85% яблук і груш, 15% - слив

45/15=3 кг - 1%

3 * 25 = 75 кг - груш

3 * 60= 180 кг - яблук

Отвечает Шешулин Артём.

1) 100%-60%-25%=15% - становлять сливи від усіх фруктів

2) 45:15*100=300 кг - важать всі фрукти

3) 300*60:100=180 кг - важать яблука

4) 300*25:100=75 кг - важать груші

відповідь: 180 кг - яблука, 75 кг - сливи