Знайти рівняння дотичної f(x)=x³-x² точці x0=1


Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедов Данил.
f(1)=x³-x² =0
f'(1)=3x²-2x=3-2=1
y=0+1(x-1)=x-1