Знайдіть периметр трикутника ABC, якщо AB=2,8 см, а BC=більша за AB на 0,8, але менша від AC на 1,1

см.

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Тёма.
2,8+0,8=3,6 см BC
3,6+1,1=4,7 см AC
2,8+3,6+4,7=11,1 см перимерт тикутника