БУДЬ ЛАСКА ТІЛЬКИ КОРОТКИЙ ЗАПИС ПОТРІБЕН!!!! Батько купив 18 кг картоплі в шести однакових

сітках.Син допоміг нести дві сітки.Скільки кілограмів картоплі ніс син?"

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Настя.
Купив -18 кг , 6с.по х кг
син ніс - 2с.по х кг
18/6=3 (кг ) - в одній сітці
2*3 = 6 ( кг ) - ніс син