Довжина прямокутника -9 см,а ширина складає третю частину довжини. Накресли такий прямокутник і

знайди його периметр

Ответы на вопрос

Отвечает Малова Камилла.
9 см : 3 = 3 см (ширина)
P=2(а+в)
P=2(9 см + 3 см) = 2 * 12 см = 24 см