3. Яка ймовірність того, що при киданні двох гральних кубиків випаде сума очок що ділиться на 5?​


Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Всього варіантів 6 * 6 = 36.

Знайдемо тепер кількість варіантів, таких що при підкиданні двох гральних кубиків сума очок буде ділитися на 5(це сума 5 та 10)

Цифри 5:

(1;4), (2;3)

Цифри 10:

(5;5), (4;6)

Таких варіантів 4 (рахуючи варіанти цифра 5 і 10 разом)

Шукана імовірність: Р = 4/36 або 1/9 (це якщо скоротити дріб)

Отвечает Пикулев Даниил.

Ответ:

4/36

Пошаговое объяснение:

на першому кубику 1, на другому 4

на першому кубику 3, на другому 2

на першому кубику 5, на другому 5

на першому кубику 6, на другому 4

(10 також ділиться на 5)

Всього ситуацій 4

6*6=36 - всі можливі ситуації

4/36