ДАЮ 50 БАЛІВ ЗДАТИ ТРЕБА СЬОГОДНІ (6 клас) використовувати множення У шкільній бібліотеці всього

2500 книжок,2/5 із них підручники. Скільки підручників у шкільній бібліотеці? Їх більше чи менше, ніж інших книжок?

Ответы на вопрос

Отвечает Денисеня Ваня.

Ответ:

1000 учебников. Учебников меньше.

Пошаговое объяснение:

1) 2/5 * 2500 = 2/1 * 500 = 1000/1 = 1000 (учебников) - школьной библиотеке

2) 2500 - 1000 = 1500 (книг) - других в школьной библиотеке

1000 < 1500