Б. 304 В. 3040 A. 34 5. Спрости вираз: 1) 6m + m; 6. Знайди значення виразу найзручнішим 2) 23 43

+ 23 57. 1) 50 37 2; 2) За + 8а - 2а. - Г. 340 способом: 7. Спрости вираз 40а · 25 і знайди його значення, якщо a = 12. 8. Потяг долає 420 км за 7 год. За скільки годин він по- долае цю саму відстань, якщо збільшить швидкість на 10 км/год? 9. Як зміниться добуток, якщо один з його множників зменшити втричі, а другий збільшити у 6 разів?

Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Алла.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

6m + m = 6m + 1m = 7m

23 43 + 23 57 = 2360 + 2357 = 4717

За + 8а - 2а = За + 6а

Спрощений вираз 40a · 25 = 1000a

Тепер розглянемо задачі:

Щоб знайти значення виразу 40a · 25 при a = 12, підставимо a = 12:

40 * 12 * 25 = 12000

Отже, значення виразу дорівнює 12000.

Початкова швидкість потяга дорівнює 420 км за 7 годин. Щоб знайти час подолання цієї ж відстані зі збільшеною швидкістю на 10 км/год, використаємо формулу часу: Час = Відстань / Швидкість.

Початкова швидкість = 420 км / 7 год = 60 км/год.

Зі збільшеною швидкістю: 60 км/год + 10 км/год = 70 км/год.

Час = 420 км / 70 км/год = 6 годин.

Отже, потяг подолає цю відстань за 6 годин зі збільшеною швидкістю.

Добуток двох множників зміниться так:

Одного множника зменшимо втричі, отримаємо 1/3 від початкового значення. Другий множник збільшимо у 6 разів, отримаємо 6 разів початкового значення.

Отже, новий добуток становитиме (1/3) * (6) = 2 рази початкового значення.