7. Велосипедист за перший день проїхав км, що на 3 2/3 км менше 4 5/6 ніж за другий день і на км

більше ніж за третій день. Скільки кілометрів проїхав велосипедист за три дні? Поможіть!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Куликов Никита.

Пошаговое объяснение:

Давайте розберемося з даною задачею.

Позначимо відстань, пройдену велосипедистом за перший день як "х" кілометрів.

За другий день він проїхав на 4 5/6 км більше, ніж за перший день, тобто (х + 4 5/6) км.

За третій день він проїхав на 3 2/3 км менше, ніж за другий день, тобто (х + 4 5/6 - 3 2/3) км.

За три дні велосипедист проїхав загалом:

х + (х + 4 5/6) + (х + 4 5/6 - 3 2/3) км.

Зробимо операції з дробами:

х + х + 4 5/6 + х + 4 5/6 - 3 2/3 =

3х + 9 10/6 - 9 4/6 =

3х + 1 6/6 =

3х + 1 км.

Отже, за три дні велосипедист проїхав 3х + 1 км.

Щоб знайти значення "х" і отримати загальну відстань, потрібно мати додаткові відомості про відстані, які пройшов велосипедист у другий і третій день. Без цих даних, ми не можемо точно визначити загальну відстань.