72. Три однакові сервізи по 6 чашок коштують 540 грн. Яка ціна од- нiєï чашки? Дослiди, скількома

способами можна розв'язати задачу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпук Лєра.

Відповідь:

Покрокове пояснення: 540 це три сервізи по 6 чашок,

1 варіант 1 ) 540/3 =180грн коштуе один сервіз

                   2) Потрібно ціну сервіза поділити на кількість чашок у сервізі  180/6=30грн коштуе одна чашка

2 варіант

потрібно кількіст чашок помножити на кількість сервізів отримаемо скільки всього чашок,

1) 3*6=18 чашок всього

2) 540/18= 30грн

Сорі за помилки орфографічні

Отвечает Карпук Стас.
30гр думаю правильно кстати можно смотреть видео уроки просто в ютуб пишешь урок клас книгу и номер урока