Довжина прямокутника 10 см а ширина у 2 рази менши знайди перимтр и площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Томишинець Єгор.

Ответ:

ширина=10÷2=5 см

площадь=10×5=50 см²

периметр=(10+5)×2=30 см

Отвечает Романович Марина.

Ответ:

P= (a+b)*2

S= a*b

1) 10:2=5 (см) - ширина прямокутника;

2) (10+5)*2=30 (см) - периметр прямокутника;

3) 10*5=50 (см²) - площа прямокутника.

Пошаговое объяснение:

Зверху.