Розв'яжіть рівняння 7x-15=13 Швидко потрібен розв'язок!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Berikbol Didar.

Ответ:

7x - 15 = 13

7x = 15 + 13

7x = 28

x = 28 \div 7

x = 4

Ответ: х = 4

Отвечает Вільчинська Ангеліна.

7x - 15 = 13

7x = 15 + 13

7x = 28

x = 4