Михайло прочитав 2/3 книги,у якій 306 сторінок.Скільки сторінок прочитав Михайло?​


Ответы на вопрос

Отвечает Хамидуллин Нурислам.

Ответ:

Михайло прочитав 204 сторiнок

Пошаговое объяснение:

1)306/3=102 - 1 частина

2)102*2=204 - 2/3

Вiдповiдь: Михайло прочитав 204 сторInok