Досліди парність і непарність чисел при множенні зроби висновок 2*8 2*5 3*7


Ответы на вопрос

Отвечает Тинтунен Георгий.

Ответ:

16     10     21

Пошаговое объяснение:

2*8=16    2*5=10    3*7=21