До 200г 10-відсоткового розчину солі додали 50г солі. Яким став відсотковий зміст солі в новому

розчині? СРОЧНО У МЕНЕ Є 20ХВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Полина.

Ответ:

200 * 10: 100 = 20г солі у вихідному розчині

20 + 50 = 70г солі в отриманому розчині

200 + 50 = 250г отриманого розчину

70: 25 * 100 = 28%

відповідь: 28%