Придбали 6 зошитів по 1 грн 60 коп. за кожен і 2 ручки по 2 грн 10 коп. за кожну. На скільки

менше заплатили за ручки, ніж за зошити?​

Ответы на вопрос

Отвечает Маслакова Полина.

Ответ:

5,40

Пошаговое объяснение:

6 з. по 1 грн 60к.

2р. -по 2грн 10 к.

розв'язання

6•1,60 =9,60(грн) 6 зошитів

2•2,10=4,20 (грн) 2 ручки

9,60-4,20 = 5,40(грн)

відповідь: на 5,40 грн менше заплатили за ручки ніж за зошит