Склади й запиши всі можливі рівності на мно-ження та ділення із числами:2168​


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Ян.

Ответ:

2×4=8

4×4=16

2×1=2

4×2=8

8÷2=4

4÷2=2

16÷2=8

16÷4=4

Пошаговое объяснение: