3,4:1,8-1 2/3+7/9 —————————(дробная черта) 0,918:0,51+0,45 по действиям


Ответы на вопрос

Отвечает Мацунова Дана.

(Твій вираз) =1,9-4+0,8 / 1,8+0,45= -1,3/2,25=-0,58

( /-замість риски дробу )

Це все наближино дорівнює (оскільки при розвязувані були великі не цілі числа)