Відстань на карті між двома містами дорівнює 2, 3 см яка відстань між цими містами на місцевості

якщо масштаб карти 1 : 200000 даю 40 бал

Ответы на вопрос

Отвечает Остапенко Аделина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2,3*200000=460000(см)-на местности

460000см=(460000/100000)км=4,6 км