5 год 12хв 36с *19Срочно!!!Пожалуйста​


Ответы на вопрос

Отвечает Громова Надя.

Ответ:

98 год 59 хв 24 с

Пошаговое объяснение:

всё умножаем на 19

5год*19 12 хв*19 24 с*19=95 год 228 хв 684 с   хвилины переводимо в години. 228 хвилин це 3 год 48 хв.Складаемо 95 годин +3 год=98 год.Хвилин залишаеться 48.Тепер переводимо секунди в години.684 секунди це 11 хвилин 24 секунды.До 48 хвилин,що маемо додаемо 11 хвилин.В результатI 98 годин 59 хвилин 24 секунды.

Отвечает Кузнецов Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5 год 12хв 36с *19=

5 год* 19=95 годин

12хв*19= 228 хвилин , так як 1 год= 60 хвилин маємо

1 год- 60 хв

х год -228 хв

х=228*1:60

х= 3 години  48 хвилин    (228 хвилин  це є  3год*60= 180 хвилин і залишається 48 хвилин)

36 с*19=684 с так як 1 хвилина= 60 с маємо

1 хв- 60 с

х хв.- 684 с

х= 684:60

х= 11 хв 24 с ( 684 с це є 11хв*60= 660 хв і залишається 24 с)

95 год+3 год.48 хв+11 хв. 24 с= 98 год. 59 хв. 24 с