Автомобіль має проїхати відстань між містами А і В., яка дорівнює 400 км. До зупинки автомобіль

проїхав 3/8 цього шляху: Скільки кілометрів залишилось проїхати автомобілюпісля зупинки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Яишенкин Евгений.
1)400:8•3=150(км)-авто вже проїхало.
2)400-150=250(км)-авто залишилося проїхати.
Відповідь:250 кілометрів залишилося проїхати автомобілю після зупинки!