12 токарів виконали деяку роботу за 6 годин. Скільки часу потрібно, щоб цю роботу виконали 9

токарів , якщо продуктивність праці всіх токарів є однаковою ?

Ответы на вопрос

Отвечает Боранхан Макпал.

Ответ: 8 годин

Пошаговое объяснение:

12 токарів - 6 годин

9 токарів  - х годин

12/9=х/6

х=12*6:9

х= 8 годин, щоб виконати цю роботу якщо продуктивність праці всіх токарів є однаковою