585. Бірінші тігінші жұмысты 20 күнде орындайды, ал екінші тігіншіге ар. осы жұмысты орындау үшін

бірінші тігіншінің уақытының есі1қажет, үшіншіге екіншіге қарағанда 25 есе артық уақыт қажет.Осы жұмысты үш тігінші бірігіп қанша күнде бітіреді?2​

Ответы на вопрос

Отвечает Рудакова Ирина.

20:5*3=12 12*2.2/1=12*2/5=30 20/1+12/1+30/1=60/10=6